ĮDARBINIMO AGENTŪRA
LIETUVOJE IR UŽSIENYJE

SVARBIAUSIA VERTYBĖ VISADA LIKS – ŽMOGAUS RYŠYS SU ŽMOGUMI

Telefonas

+370 64784167


Adresas

Naujoji g. 5 Gargždai

E-paštas

info@arbeitsfeja.lt

” Our great staff here strives to  lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, elit luctus. “
Wyatt Morris,
Director
Signature
Slaugos darbai Lietuvoje ir Užsienyje

Apie Mus

Darbas

Legaliai ir nemokamai įdarbiname senelių slaugoje Lietuvoje ir Vokietijoje.

Atlyginimas

Laiku mokame darbą atitinkantį atlyginimą, dvigubai apmokame už darbą švenčių dienomis.

Konsultacijos

24 val. per parą konsultuojame savo darbuotojus jų darbo vietoje.

Dėmesio Norintiems Dirbti Senelių Slaugoje Vokietijoje.

Nuo šiol galite registruotis mūsų agentūroje darbui Vokietijoje, senelių slaugoje jų pačių namuose, iš anksto, užpildę labai paprastą anketą apie save ir pridėję savo dokumentinę foto nuotrauką. Anketoje Jūs aprašykite ( galima ir lietuviškai ), kokioje šeimoje norėtumėte dirbti, ką sugebate, kokia Jūsų pačios sveikata, ar galite kelti ir t.t. Nuo kada norėtumėte pradėti darbą? Kiek planuotumėte uždirbti? Kiek laiko norite dirbti? Įdarbinsime ir vokiečių kalbos nemokančius asmenis, tačiau tokios moterys, arba vyrai, turėtų turėti nors bet kokį medicininį, arba slaugos kursų išsilavinimą. Turinčioms slaugos, arba medicininius išsilavinimus, arba baigusioms kursus, beveik nereikalinga vokiečių kalba. Užtenka vos suprasti pagrindinius kalbos žodžius, o uždirbti galima tiek pat, kiek slaugėms, mokančioms vokiečių kalbą, bet neturinčioms slaugės, arba kitokio medicininio išsilavinimo. Jūsų atlyginimo dydį gali nulemti ne vien kalba, bet išsilavinimas. Mes Jūsų anketą pasiūlysime iš karto 5-8 šeimoms. Jus gali pasirinkti iš karto 2-3 šeimos, bet Jūsų žodis bus lemiamas. Tad nelaukite ir kviečiame registruotis telef. 8 685 51057, arba el. paštu: info@arbeitsfeja.lt Darbą Jums galime pasiūlyti per 10 dienų, o gal net ir greičiau.

Pagarbiai, Darbo fėja administracija

 

Darbas Užsienyje, o šiuo atveju – darbas Vokietijoje , Jus įpareigoja  mokėti vokiečių kalbą, mylėti pasirinktą darbą, nes slaugės darbas yra tikrai nepaprastas pasirinkimas, nors ir  specialaus išsilavinimas nebūtinas, nes Jūs dirbsite socialinio darbuotojo padėjėjo pareigose. Slaugos darbai visoje Vokietijoje, tai  : bendra namų ruoša, senjorų globa ir pagalba  kasdienėje buityje, pagalba valgant, prausiantis, rengiantis, einant į tualetą.

Senelių priežiūra – tai kantrybės ir pasiaukojimo reikalaujantis darbas , kur gali prireikti keltis naktimis, kad suteikti reikiamą pagalbą, kai jos prireikia, pagalba apsiperkant, maisto gaminimas, bendri pasivaikščiojimai, žaidimai, lankymasis pas gydytojus.

Slaugės darbas , tai darbo apimtis priklauso nuo konkrečios šeimos atskirų poreikių. Mes siūlysime Jums darbo vietą, o Jūs galėsite nuspręsti ar sutinkate su šeimos pageidavimais. Jūsų gyvensite senjorų namuose, turėsite savo kambarį. Būtinai pasirūpinsime, kad namuose butų interneto prieiga.

Jūs uždirbsite nuo 1350€  iki 1700€.  Kelionė iki senjorų namų – apmokama išdirbus sutartą laiką. Dirbant mūsų įmonėje Jums kaupiasi darbo stažas ir senatvės pensija, papildomai gaunate už nepanaudotas apmokamas atostogas.

Jūsų uždarbis kas mėnesį bus pervedamas į Jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą LT, arba užsienyje.

Senelių priežiūra Vokietijoje – tai galimybė pagerinti savo šeimos finansinį stabilumą, o tuo pačiu pažinti kitą šalį, ten gyvenančius žmones, jų papročius, lavinti kalbos įgūdžius ir be abejo,  įsigyti naujų draugų.

About

Our mission is to provide the best services.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate

Great Staff
ĮDARBINIMO AGENTŪRA LIETUVOJE IR UŽSIENYJE
Let the Numbers Speak
Safety
We can provide for our lorem ipsum dolor sit amet nisi.
0
Senior Services
0 +
Physicians & Nurses
0 +
Happy Seniors
0 +
Years of Experience
Contact Us

Get in Touch and Let us Care for your Loved Ones.